Tarihçe

Tarihçe

Oğul Yapı Market; 1989 yılında Oğul Ticaret unvanıyla ANKARA Çayyolu’nda kurulmuştur. Değişen ve gelişen rekabet ortamı içerisinde kendisini her zaman yenilikçi tutmayı ilke edinen firmamız 1994 yılında yine aynı bölgede ünvanını Oğul Hırdavat Tesisat, Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak değiştirip daha geniş bir binaya taşınarak, günümüze kadar olan süreçte, sektöründe kurumsallaşma ve markalaşma yolunda emin adımlar atmış, müşterisi için her zaman dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını korumuştur.

Üreticisiyle, tedarikçisiyle ve çalışanıyla bütünleşmiş, şeffaf bir yönetim anlayışıyla, en doğru ürünü, en uygun fiyatla müşterisine sunan bir marka olarak bilinmek, kurulduğu günden bu yana Oğul Yapı Market için birincil hedef olmuştur.

20 yılı aşkın süredir Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde bulunduran, geniş ürün yelpazesi ile her türlü talebe cevap verebilecek nitelikte olan firmamız, uzun süreli müşteri ilişkileri ve memnuniyeti ile her zaman çözüm noktası olmayı amaçlamaktadır. Halen ANKARA Çayyolu ve Ümitköy bölgesinde yerleşen Oğul Yapı Market markasını tüm ANKARA içerisinde bilinir kılmak kısa vadeli hedeflerimiz arasındadır.

Tarihçe